Ide kerülnek fel a pályák állapotával kapcsolatos információk.
1. | Erzsébet Kórház | 56 |
2. | Aramis Söröző - Sportuszoda | 54 |
3. | Deák Étterem | 46 |
4. | Közti II. | 43 |
5. | Soproni RISE | 40 |
6. | JGB Muki Football Team | 32 |
7. | Szecsebama | 30 |
8. | Panama SK | 29 |
1. | DA Faktor | 32 |
2. | Tibor és Haverjai | 31 |
3. | Camel Team | 29 |
4. | FC Radir | 29 |
5. | Next FC | 27 |
6. | Bogya Bt. | 21 |
7. | Fertőd-Vill | 13 |
1. | Jereván-Aramis FC | 59 |
2. | Soproni Vízmű SE | 57 |
3. | Argo FC - Panoráma Étterem | 46 |
4. | Men In Black | 44 |
5. | Soproni RK - SRSE | 41 |
6. | EPK | 37 |
7. | J és a Haverok | 34 |
8. | FC Brazil | 33 |
9. | Mobil-Sziget Sopron | 33 |
10. | OHM Elektronika | 32 |
11. | KaNibálok | 30 |
12. | Séf-Mogul Fertőrákos | 29 |
13. | Fire-Natura | 28 |
14. | Szénatér Étterem | 25 |
15. | Cliff Konyha Sopron Team | 17 |
16. | Ünneprontók | 9 |
1. | Mozaik II | 54 |
2. | GARTENARBEIT FC | 51 |
3. | RB Ödenburg | 44 |
4. | FC 3000 | 34 |
5. | NO NAME | 31 |
6. | K.A.F.C. | 30 |
7. | Timbiero | 24 |
8. | NUCLEAR FC | 21 |
9. | Esély SE | 13 |
1. | Közti II. Senior | 43 |
2. | Szecsebama | 37 |
3. | CAFS40+ | 26 |
4. | Stubi Old Boys | 25 |
5. | SFC | 25 |
6. | Sport Söröző | 23 |
7. | Corner Kings | 13 |
8. | Mozaik II. | 10 |
9. | Zamek FC | 10 |
10. | Paprét | 4 |
17:00 | Tópart 2. | 1. osztály | FC Radir | - | Hirschler |
17:00 | Kurucdomb 3. | 3. osztály | K.A.F.C. | - | Gigant FC |
18:15 | Tópart 1. | 1. osztály | Deák Étterem | - | Közti II. |
18:15 | Kurucdomb 3. | 3. osztály | NO NAME | - | GARTENARBEIT FC |
18:45 | Tópart 2. | 1. osztály | Fertőd-Vill | - | Tibor és Haverjai |
19:00 | Tópart 1. | 1. osztály | JGB Muki Football Team | - | Erzsébet Kórház |
19:00 | Kurucdomb 3. | 3. osztály | Esély SE | - | RB Ödenburg |
19:30 | Tópart 2. | 1. osztály | DA Faktor | - | Camel Team |
19:45 | Tópart 1. | 1. osztály | Soproni RISE | - | Aramis Söröző - Sportuszoda |
19:45 | Kurucdomb 3. | 3. osztály | NUCLEAR FC | - | Timbiero |
20:15 | Tópart 2. | 1. osztály | Next FC | - | Bogya Bt. |
20:30 | Tópart 1. | 1. osztály | Szecsebama | - | Panama SK |
20:30 | Kurucdomb 3. | 3. osztály | Mozaik II | - | FC 3000 |
Legtöbb pontot szerzett csapatok | Pont |
---|---|
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
59 |
Soproni Vízmű SE2 .osztály |
57 |
Erzsébet Kórház1 .osztály |
56 |
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
54 |
Mozaik II3 .osztály |
54 |
Legtöbb gólt rúgott csapatok | Gól |
---|---|
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
110 |
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
109 |
Erzsébet Kórház1 .osztály |
98 |
Mozaik II3 .osztály |
98 |
Soproni Vízmű SE2 .osztály |
95 |
Legkevesebb gólt kapott csapatok | Gól |
---|---|
Közti II. SeniorSenior 1 .osztály |
20 |
SzecsebamaSenior 1 .osztály |
21 |
GARTENARBEIT FC3 .osztály |
25 |
Stubi Old BoysSenior 1 .osztály |
35 |
Corner KingsSenior 1 .osztály |
36 |
Legjobb gólarányú csapatok | Gólarány |
---|---|
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
+68 |
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
+66 |
Erzsébet Kórház1 .osztály |
+53 |
Közti II. SeniorSenior 1 .osztály |
+53 |
Mozaik II3 .osztály |
+52 |
Sárdy Ádám Erzsébet Kórház
|
32 |
Petró Balázs Aramis Söröző - Sportuszoda
|
26 |
Szabó Adrián Közti II.
|
26 |
Krizsonits Mátyás JGB Muki Football Team
|
21 |
Petrik Szabolcs Next FC
|
19 |
Török Gábor Jereván-Aramis FC
|
50 |
Holzmann Tamás Soproni Vízmű SE
|
31 |
Mozsolits Szabolcs Jereván-Aramis FC
|
26 |
Henye Szabolcs Soproni RK - SRSE
|
20 |
Pethő Benjamin Cliff Konyha Sopron Team
|
17 |
Imre Szabolcs RB Ödenburg
|
29 |
Varga Tamás Mozaik II
|
29 |
Vaszari Gergő NO NAME
|
24 |
Ács Dominik Mozaik II
|
18 |
Sztrapár András Gigant FC
|
17 |
Don’t have an account? Register Now and enjoy all our benefits!