Ide kerülnek fel a pályák állapotával kapcsolatos információk.
1. | Erzsébet Kórház | 53 |
2. | Aramis Söröző - Sportuszoda | 51 |
3. | Deák Étterem | 46 |
4. | Közti II. | 42 |
5. | Soproni RISE | 40 |
6. | JGB Muki Football Team | 32 |
7. | Panama SK | 28 |
8. | Szecsebama | 27 |
1. | DA Faktor | 31 |
2. | Tibor és Haverjai | 28 |
3. | Camel Team | 28 |
4. | FC Radir | 28 |
5. | Next FC | 24 |
6. | Bogya Bt. | 20 |
7. | Fertőd-Vill | 13 |
1. | Jereván-Aramis FC | 53 |
2. | Soproni Vízmű SE | 51 |
3. | Argo FC - Panoráma Étterem | 43 |
4. | Men In Black | 40 |
5. | EPK | 37 |
6. | Soproni RK - SRSE | 35 |
7. | OHM Elektronika | 32 |
8. | FC Brazil | 30 |
9. | KaNibálok | 30 |
10. | Mobil-Sziget Sopron | 30 |
11. | J és a Haverok | 28 |
12. | Séf-Mogul Fertőrákos | 26 |
13. | Szénatér Étterem | 24 |
14. | Fire-Natura | 22 |
15. | Cliff Konyha Sopron Team | 17 |
16. | Ünneprontók | 9 |
1. | Mozaik II | 51 |
2. | GARTENARBEIT FC | 48 |
3. | RB Ödenburg | 41 |
4. | FC 3000 | 34 |
5. | NO NAME | 28 |
6. | K.A.F.C. | 27 |
7. | Timbiero | 24 |
8. | NUCLEAR FC | 21 |
9. | Esély SE | 13 |
1. | Közti II. Senior | 40 |
2. | Szecsebama | 37 |
3. | SFC | 25 |
4. | CAFS40+ | 23 |
5. | Stubi Old Boys | 22 |
6. | Sport Söröző | 20 |
7. | Corner Kings | 13 |
8. | Zamek FC | 10 |
9. | Mozaik II. | 7 |
10. | Paprét | 4 |
17:00 | Tópart 2. | 3. osztály | Gigant FC | - | NO NAME |
18:00 | Tópart 2. | 3. osztály | GARTENARBEIT FC | - | NUCLEAR FC |
18:00 | Kurucdomb 4. | 2. osztály | Jereván-Aramis FC | - | OHM Elektronika |
18:15 | Kurucdomb 3. | 2. osztály | Soproni RK - SRSE | - | KaNibálok |
18:45 | Tópart 2. | 3. osztály | Mozaik II | - | Esély SE |
18:45 | Kurucdomb 4. | 2. osztály | Séf-Mogul Fertőrákos | - | FC Brazil |
19:00 | Kurucdomb 3. | 2. osztály | EPK | - | Men In Black |
19:30 | Tópart 2. | 3. osztály | FC 3000 | - | K.A.F.C. |
19:30 | Kurucdomb 4. | 2. osztály | Szénatér Étterem | - | Mobil-Sziget Sopron |
19:45 | Kurucdomb 3. | 2. osztály | J és a Haverok | - | Ünneprontók |
20:15 | Tópart 2. | 3. osztály | Timbiero | - | RB Ödenburg |
20:15 | Kurucdomb 4. | 2. osztály | Soproni Vízmű SE | - | Argo FC - Panoráma Étterem |
20:30 | Kurucdomb 3. | 2. osztály | Cliff Konyha Sopron Team | - | Fire-Natura |
Legtöbb pontot szerzett csapatok | Pont |
---|---|
Erzsébet Kórház1 .osztály |
53 |
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
53 |
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
51 |
Mozaik II3 .osztály |
51 |
Soproni Vízmű SE2 .osztály |
51 |
Legtöbb gólt rúgott csapatok | Gól |
---|---|
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
108 |
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
101 |
Erzsébet Kórház1 .osztály |
95 |
Mozaik II3 .osztály |
93 |
Soproni Vízmű SE2 .osztály |
88 |
Legkevesebb gólt kapott csapatok | Gól |
---|---|
SzecsebamaSenior 1 .osztály |
15 |
Közti II. SeniorSenior 1 .osztály |
18 |
GARTENARBEIT FC3 .osztály |
23 |
Stubi Old BoysSenior 1 .osztály |
33 |
Corner KingsSenior 1 .osztály |
34 |
Legjobb gólarányú csapatok | Gólarány |
---|---|
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
+65 |
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
+64 |
Erzsébet Kórház1 .osztály |
+52 |
Közti II. SeniorSenior 1 .osztály |
+48 |
Mozaik II3 .osztály |
+47 |
Sárdy Ádám Erzsébet Kórház
|
32 |
Petró Balázs Aramis Söröző - Sportuszoda
|
26 |
Szabó Adrián Közti II.
|
26 |
Krizsonits Mátyás JGB Muki Football Team
|
21 |
Petrik Szabolcs Next FC
|
19 |
Török Gábor Jereván-Aramis FC
|
50 |
Holzmann Tamás Soproni Vízmű SE
|
31 |
Mozsolits Szabolcs Jereván-Aramis FC
|
26 |
Henye Szabolcs Soproni RK - SRSE
|
20 |
Pethő Benjamin Cliff Konyha Sopron Team
|
17 |
Imre Szabolcs RB Ödenburg
|
29 |
Varga Tamás Mozaik II
|
29 |
Vaszari Gergő NO NAME
|
24 |
Ács Dominik Mozaik II
|
18 |
Sztrapár András Gigant FC
|
17 |
Don’t have an account? Register Now and enjoy all our benefits!