Ide kerülnek fel a pályák állapotával kapcsolatos információk.
1. | Erzsébet Kórház | 50 |
2. | Aramis Söröző - Sportuszoda | 48 |
3. | Deák Étterem | 40 |
4. | Közti II. | 39 |
5. | Soproni RISE | 37 |
6. | JGB Muki Football Team | 32 |
7. | Szecsebama | 27 |
8. | Panama SK | 25 |
1. | Tibor és Haverjai | 24 |
2. | DA Faktor | 24 |
3. | FC Radir | 22 |
4. | Camel Team | 21 |
5. | Next FC | 21 |
6. | Bogya Bt. | 16 |
7. | Fertőd-Vill | 10 |
1. | Jereván-Aramis FC | 50 |
2. | Soproni Vízmű SE | 48 |
3. | Argo FC - Panoráma Étterem | 39 |
4. | Men In Black | 39 |
5. | EPK | 37 |
6. | OHM Elektronika | 32 |
7. | Soproni RK - SRSE | 31 |
8. | FC Brazil | 30 |
9. | KaNibálok | 27 |
10. | J és a Haverok | 27 |
11. | Mobil-Sziget Sopron | 27 |
12. | Szénatér Étterem | 24 |
13. | Séf-Mogul Fertőrákos | 23 |
14. | Fire-Natura | 18 |
15. | Cliff Konyha Sopron Team | 16 |
16. | Ünneprontók | 9 |
1. | Mozaik II | 44 |
2. | GARTENARBEIT FC | 39 |
3. | RB Ödenburg | 35 |
4. | FC 3000 | 31 |
5. | NO NAME | 25 |
6. | K.A.F.C. | 21 |
7. | Timbiero | 18 |
8. | NUCLEAR FC | 17 |
9. | Esély SE | 16 |
1. | Közti II. Senior | 37 |
2. | Szecsebama | 34 |
3. | SFC | 25 |
4. | CAFS40+ | 20 |
5. | Sport Söröző | 20 |
6. | Stubi Old Boys | 19 |
7. | Corner Kings | 13 |
8. | Zamek FC | 10 |
9. | Paprét | 4 |
10. | Mozaik II. | 4 |
17:00 | Tópart 2. | 3. osztály | Timbiero | - | Gigant FC |
17:00 | Kurucdomb 3. | 1. osztály | Hirschler | - | Next FC |
18:00 | Tópart 2. | 3. osztály | NUCLEAR FC | - | Mozaik II |
18:00 | Kurucdomb 4. | 2. osztály | Ünneprontók | - | Soproni RK - SRSE |
18:45 | Tópart 2. | 3. osztály | RB Ödenburg | - | FC 3000 |
18:45 | Kurucdomb 4. | 2. osztály | Fire-Natura | - | OHM Elektronika |
19:00 | Kurucdomb 3. | 1. osztály | Tibor és Haverjai | - | DA Faktor |
19:30 | Tópart 2. | 3. osztály | GARTENARBEIT FC | - | Esély SE |
19:30 | Kurucdomb 4. | 2. osztály | Men In Black | - | Jereván-Aramis FC |
19:45 | Kurucdomb 3. | 1. osztály | FC Radir | - | Fertőd-Vill |
20:15 | Tópart 2. | 3. osztály | NO NAME | - | K.A.F.C. |
20:15 | Kurucdomb 4. | 2. osztály | Argo FC - Panoráma Étterem | - | Cliff Konyha Sopron Team |
20:30 | Kurucdomb 3. | 1. osztály | Camel Team | - | Bogya Bt. |
Legtöbb pontot szerzett csapatok | Pont |
---|---|
Erzsébet Kórház1 .osztály |
50 |
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
50 |
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
48 |
Soproni Vízmű SE2 .osztály |
48 |
Mozaik II3 .osztály |
44 |
Legtöbb gólt rúgott csapatok | Gól |
---|---|
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
104 |
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
91 |
Erzsébet Kórház1 .osztály |
86 |
Soproni Vízmű SE2 .osztály |
86 |
Mozaik II3 .osztály |
86 |
Legkevesebb gólt kapott csapatok | Gól |
---|---|
SzecsebamaSenior 1 .osztály |
14 |
Közti II. SeniorSenior 1 .osztály |
16 |
GARTENARBEIT FC3 .osztály |
20 |
Corner KingsSenior 1 .osztály |
29 |
SFCSenior 1 .osztály |
32 |
Legjobb gólarányú csapatok | Gólarány |
---|---|
Aramis Söröző - Sportuszoda1 .osztály |
+64 |
Jereván-Aramis FC2 .osztály |
+55 |
Erzsébet Kórház1 .osztály |
+46 |
Közti II. SeniorSenior 1 .osztály |
+45 |
Soproni Vízmű SE2 .osztály |
+44 |
Sárdy Ádám Erzsébet Kórház
|
27 |
Szabó Adrián Közti II.
|
25 |
Petró Balázs Aramis Söröző - Sportuszoda
|
24 |
Krizsonits Mátyás JGB Muki Football Team
|
19 |
Petrik Szabolcs Next FC
|
19 |
Török Gábor Jereván-Aramis FC
|
45 |
Holzmann Tamás Soproni Vízmű SE
|
30 |
Mozsolits Szabolcs Jereván-Aramis FC
|
26 |
Szabó Kevin Filip FC Brazil
|
17 |
Lukács Patrik Soproni Vízmű SE
|
15 |
Varga Tamás Mozaik II
|
27 |
Imre Szabolcs RB Ödenburg
|
26 |
Vaszari Gergő NO NAME
|
22 |
Ács Dominik Mozaik II
|
17 |
Sztrapár András Gigant FC
|
17 |
Don’t have an account? Register Now and enjoy all our benefits!